KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15141054
nr 1514 1054
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Perspective Japonaise. Signerad. Tusch, 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:35:41
3/1 21:33:47
1.000 kr
9/1 10:17:41
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd